Weryfikatory

Weryfikatory cen

W ofercie naszej firmy znajdują się również weryfikatory (kontrolery) cen. Urządzenia te swoje przeznaczenie znajdują głownie w sklepach typu super- i hiper- markety. Głównym zadaniem weryfikatorów cen jest łatwe i szybkie odczytanie kodu kreskowego z towaru. Odczytu dokonuje w tym przypadku klient, a więc musi on być szybki i pewny.
Z powyższych powodów w swojej ofercie skupiliśmy się na weryfikatorach, które naszym zdaniem zapewniają ową łatwość obsługi. Najważniejszym elementem owych weryfikatorów jest więc sam czytnik kodów kreskowych.

Weryfikator cen MK500 to kompaktowe urządzenie firmy Motorola. Można je zainstalować niemal wszędzie – na słupkach, półkach czy ścianach w hali sklepowej (model zgodny jest ze standardami montażowymi VESA). MK500 oferuje łączność Wi-Fi, eliminując tym samym konieczność kosztownego doprowadzania okablowania sieciowego do każdego urządzenia. Opracowana przez Motorolę wielokierunkowa technologia skanowania, gwarantująca pomyślne zeskanowanie kodu za pierwszym podejściem bez potrzeby precyzyjnego ustawiania produktu. MK500 umożliwia kupującym dostęp do danych o produktach, w tym do cen i informacji o dostępności towarów. Dzięki temu urządzeniu klient może zeskanować kod kreskowy produktu lub po prostu odszukać towar za pomocą ekranu dotykowego. Sprzęt jest przydatny również dla personelu, który za jego pośrednictwem ma dostęp do aplikacji sklepowych i może efektywniej zarządzać zadaniami.

Uzyskanie informacji o cenie produktu, stanie zapasów, zamówieniach czy sprawdzenie cen specjalnych na podstawie karty lojalnościowej odbywa się przez zeskanowanie kodu kreskowego. Pracownicy mają dostęp do danych potrzebnych do przeprowadzenia inwentaryzacji, mogą również sprawdzić swój plan pracy czy godzinę.